KARAVANİST Fuarı Logo

Karavan ve Tiny House sektörlerinde yeni iş birliklerinin kurulmasında büyük bir rol oynayan KARAVANİST Fuarı, 2024 yılının ilk çeyreğinde, Türkiye'nin En Büyük Karavan Fuarı olarak adından sıkça söz ettirdi. Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde 6-14 Ocak 2024 tarihleri arasında gerçekleşen fuar, 8 salon ve 70.000 m² alanda düzenlendi.

Bu geniş alanda karavan, tiny house, outdoor ve kamp malzemeleri gibi çeşitli ürünleri sergileyen 204 firma ve temsilcilik, sektördeki en son yenilikleri ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Katılımcıların %94'ü fuardan memnun kalırken, %89'u bir sonraki fuarda yeniden yer almayı planladığını belirtti. Ayrıca, katılımcıların %86'sı KARAVANİST Fuarı'nı iş çevresine tavsiye ederek fuarın sektördeki prestijini ve etkisini bir kez daha gözler önüne serdi.

Ufuk Harmanbaşı

Ziyaretçi profilinin her geçen yıl daha da geliştiğini görüyoruz. Fuarın tanıtımı çok iyi yapılmış. Sektörü takip ederken aynı zamanda ziyaretçilerin talep ve önerileri ile de ürünlerimizi geliştirme fırsatı buluyoruz.

Tiny House Adalı
KARAVANİST Fuarı Visual

İbrahim Aksoy

Ziyaretçi profili eskisi gibi değil, çok bilinçli alıcılar gelmeye başladı. Fuar da zaten geçen yıldan bu yıla kendini ikiye katladı. Fuardan oldukça memnunuz. Türkiye'de bu şekilde nitelikli fuar sayısının artmasını diliyoruz.

Serm-Barr Caravan

Barış Eldoğan

Yoğunluğun bu kadar fazla olmasını beklemiyorduk. Çok ciddi bir katılımcı sayısı aynı şekilde ziyaretçi var. Gelecek yıl değil bundan sonraki tüm Karavanist İstanbul fuarlarına katılmayı hedefliyoruz.

Arsamania

İpek Barutçu

Ziyaretçi yoğunluğunun her geçen yıl arttığı bir fuara şahit oluyoruz. Özellikle haftasonu yoğunluğu bizi oldukça mutlu etti. Beklentilerimizin üzerinde bir talep olması, bu fuarı çok daha kıymetli yapıyor. Yurtdışı işbirlikleri ile ilgili olumlu geçen görüşmeleri fuar sonuna kadar neticelendirmeyi hedefliyor ve önümüzdeki yıl çok daha geniş bir ürün gamıyla burada olmayı iple çekiyoruz!

Octoopi

Seval Soslu

Geçen yıl da fuarda yer almıştık. Bu yıl katıldığımız fuarda ziyaretçi yoğunluğunun çok daha fazla olduğunu gözlemledik. Fuar alanında da %100 büyüme olduğunu zaten görüyoruz. Bizim için artık her yıl katılacağımız bir fuar olduğunu kanıtladı.

ISUZU

Ali Ekşi

Daha önce de Karavanist Fuarı'na katıldık. TÜYAP'ın bizim için önemi farklı ve o yüzden her sene burada olmaya gayret ediyoruz. Gelirken de tüm ürünlerimizi daha da geliştirerek katılıyoruz. Önümüzdeki sene fuarda da kesinlikle varız!

DreamHouse

Fedai Murat

Katılımı bu denli yoğun olan bir fuarda yer almak gerçekten gurur verici. İngiltere, Almanya, Dubai gibi ülkelerden ve özellikle Avrupa'dan fuar için buraya gelen katılımcı ve yatırımcılardan çok güzel geri dönüşler almaya devam ediyoruz. Türkiye'nin En Büyük Karavan Fuarı olan Karavanist Fuarı'na önümüzdeki yıllarda da katılım sağlamaya devam edeceğiz.

Termosa Mobil

14-22 Aralık 2024'te 5. Kez Bir Araya Geliyoruz! 14-22 Aralık 2024 tarihleri arasında 5.kez düzenlenecek olan İstanbul 5. Karavan ve Ekipmanları, Tiny House, Outdoor ve Kamp Malzemeleri Fuarı'nda katılımcılar yerlerini almaya başladı! Siz de yerinizi hemen ayırtmak için aşağıdaki buton aracılığı ile katılım formunu doldurabilirsiniz!

Katılım Formu Butonu