Ziyaretçi Online Bilet Formu

Online biletiniz hakkında önemli bilgiler:
-  Karavanist Fuarı’nın online bileti sadece fuar web sitesi üzerinden satılmaktadır. Farklı sanal ortamlarda ve fuar alanı girişi dışında satılan biletlere itibar etmeyiniz. 
 
- Tek seferde birden çok online bilet satın almanız mümkündür. Satın aldığınız online bilet adedi kadar ziyaretçi kayıt formu linki e-posta adresinize iletilir ve bu ziyaretçi kayıt formu linkinden/linklerinden bir (1) e-posta adresi kullanılarak sadece tek bir (1) ziyaretçi için kayıt oluşturabilirsiniz

- Bir (1) bilet bir (1) ziyaretçi için geçerlidir ve biletiniz ile dokuz (9) gün boyunca (6-14 Ocak 2024) fuarı ziyaret edebilirsiniz. 

- Satın almış olduğunuz bilet ile ilgili gönderilen e-postanın bazı durumlarda önemsiz klasörüne düşebileceğini önemle hatırlatırız. Şayet online bilet ile ilgili bilgilendirme e-postası ulaşmamış ise öncelikli olarak önemsiz klasörünüzü kontrol etmenizi rica ederiz.

- Bilet fiyatlarına ait dönemler aşağıdaki tablodaki gibidir.
 

1 Kasım 2023 - 5 Ocak 2024 arası 100₺
6 Ocak 2024 - 14 Ocak 2024 (fuar esnası) 200₺

*Üniversite öğrencilerine yalnızca kapıda bilet satışı olacaktır. Öğrenci kartlarını göstererek indirimli biletlerini alabilirler.
**0-18 yaş arası ücretsiz giriş yapabilecektir.